do kasy suma: 0,00 zł

Innowacyjny zlewozmywak kuchenny MODO - przedsprzedaż. Sprawdź >>

Baterie natryskowe dwuuchwytowe

Podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak prysznic, polegamy na sprawnym działaniu danych urządzeń, ich wytrzymałości oraz bezawaryjności. Do takich sprzętów bez wątpienia zaliczają się baterie prysznicowe. Korzystanie z prysznica odbywać się może wielokrotnie w ciągu dnia, a zwłaszcza w sytuacji, kiedy domowników jest więcej. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dwuuchwytowe baterie natryskowe dostępne w naszym sklepie oprócz atrakcyjnych cen posiadają szereg zalet, które znacząco wpływają na wygodne korzystanie z prysznicowej aparatury. Wykonane zostały z odpowiednich materiałów, których wysoka jakość i trwałość zasługują na docenienie. Ogromną rolę pełni ich bezawaryjność i oraz nowoczesny design, który dopasujemy do różnych aranżacji wnętrz łazienek Warto przyjrzeć się bliżej naszym dwuuchwytowym bateriom, aby móc poznać w pełni ich zalety i przekonać się, że to właśnie tego szukaliśmy.

Poznaj nowoczesną technologię baterii natryskowych

Dwuuchwytowe baterie prysznicowe, które zawiera nasza oferta, to urządzenia cechujące się wysoką jakością oraz trwałością poszczególnych elementów. Sprzyja to długotrwałemu użytkowaniu a tym samym zadowoleniu nawet najbardziej wymagających klientów. Korpusy baterii zostały wykonane z mosiądzu, czyli idealnie dobranego materiału, który jest niezwykle niezawodny i trwały. Baterie zostały wyposażone również w ceramiczne głowice. Ich działanie jest ciche i solidnie wykonane, co sprawia, że łatwo unikniemy niepożądanych awarii i drogich napraw hydraulicznych. Warto dodać, że montaż baterii odbywa się szybko i łatwo. Dużą zaletą są również odpowiednie gwarancje. Baterie zostały wykonane z dwoma uchwytami, regulującymi temperaturę wody. Szczególnym udogodnieniem jest specjalny przycisk blokady, który wciśnięty sprawia, że temperatura wody nie zostanie zmieniona podczas pracy natrysku. Zatem istnieje możliwość wybrania sobie stałej, ulubionej temperatury i możliwość cieszenia się nią podczas brania prysznica. Kolejną zaletą jest specjalne sitko wychwytujące zanieczyszczenia. Baterie posiadają też odpowiedni przyciski służący do zwiększenia natężenia wody. Wszystko to sprzyja naszej wygodzie, zachowaniu higieny i jak najlepszym kontrolowaniu temperatury.

 

Baterie natryskowe dwuuchwytowe

Łazienka pełna najlepszych rozwiązań

Dostępne w szerokim asortymencie naszego sklepu baterie prysznicowe zawsze są projektowane i wykonywane z myślą o jak najlepszym dopasowaniu ich do potrzeb naszych klientów. I nie tylko tyczy się to odpowiednich parametrów technicznych, a również kwestii wizualnych. A to dlatego, że wystroje wnętrz łazienek mogą się od siebie różnić. Jednakże nie trzeba się o to martwić, ponieważ dwuuchwytowe baterie natryskowe cechują się nowoczesnym i eleganckim designem, którego uniwersalność pozwoli na dopasowanie produktów do wielu możliwości aranżacyjnych. Skomponują się one ze stylem glamour, gdzie liczy się piękno i wyobraźnia oraz z aranżacjami skandynawskimi, gdzie stawia się na precyzję. Baterie z całą pewnością wprowadzą nutę nowoczesności do najczęściej spotykanych klasycznych wystrojów łazienek. Tu gdzie liczy się po prostu wygoda, baterie pozwolą w pełni cieszyć się swoją funkcjonalnością, przez co pozwolą na wygodne korzystanie z prysznica.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium