do kasy suma: 0,00 zł

Innowacyjny zlewozmywak kuchenny MODO. Sprawdź >>

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Jak czyścić granitowy zlewozmywak?

Odpowiednia, codzienna pielęgnacja zlewozmywaka, pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu przez wiele lat i nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Po zakończeniu czynności, wystarczy spłukać komorę wodą i wytrzeć do sucha. W przypadku kontaktu zlewu ze środkami barwiącymi jak burak, przyprawa curry czy wino, należy dokładnie przemyć jego powierzchnię, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie 2 razy w miesiącu impregnatu do konserwacji zlewozmywaka który pozwala na utrzymanie zlewu na długie lata w dobrej kondycji i zapobiega powstawaniu mikro-rysek oraz osadów z wody. W czynnościach pielęgnacyjnych pomogą środki do czyszczenia i impregnacji zlewozmywaków granitowych, które można nabyć w naszym sklepie.

 

Czy nasze zlewozmywaki są produkcji Chińskiej?

Nasze zlewozmywaki są polskim produktem.

 

Z czego wykonywane są zlewozmywaki Granitowe?

Zlewozmywaki są wykonywane z nowoczesnych materiałów kompozytowych, składającą się z precyzyjnie wyselekcjonowanych kombinacji koloryzowanego kwarcu (mielonego granitu), żywic poliestrowych i katalizatorów. Dzięki zastosowaniu tych materiałów będą one odpornym, trwałym i eleganckim kuchennym wyposażeniem.

 

Czy zlewozmywaki są odporne na zarysowania?

Zlewozmywaki są odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury (do 260°), bez problemu można wykonywać w nim wszystkie czynności kuchenne.

 

Jakie akcesoria można dokompletować do zlewozmywaka granitowego?

Do zlewozmywaków można dopasować wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, które pomagają w wykonywaniu codziennych prac, dozowniki na płyn do naczyń oraz syfony automatyczne.

 

Co to jest syfon automatyczny?

Jest to syfon z pokrętłem montowanym w blacie zlewozmywaka, które służy do zamykania/otwierania otworu odpływowego. Dzięki niemu nie ma potrzeby moczenia rąk, aby wypuścić wodę z komór zlewu.

 

Czy do syfonów można podłączyć zmywarkę?

Do syfonów można montować urządzenia zewnętrzne, takie jak zmywaka do naczyń lub pralka. Syfon posiada boczne podłączenie, które umożliwia łatwe wykonanie przyłącza.

 

Czy można wywiercić dodatkowy otwór w zlewozmywaku?

W większości naszych modeli jest możliwe wykonanie dodatkowych otworów. Można w nich zamontować np. syfon automatyczny lub dozownik na płyn do naczyń. Dodatkowe otwory wykonywane są bezpłatnie.

 

W jaki sposób zamontować syfon?

Syfon montuje się w osadzonym zlewozmywaku. Montaż jest prosty i można wykonać go samodzielnie. Wraz ze zlewozmywakiem dołączamy szczegółową instrukcję jak dokonać montażu. W zakładce „pomocne filmy” jest instrukcja wideo jak zamontować syfon.

 

Jak można złożyć zamówienie na zlewozmywak?

Zamówienia można dokonać drogą elektroniczną lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 791 806 804.

 

Co zrobić gdy zlewozmywak dojedzie uszkodzony?

Prosimy o otwarcie paczki w obecności kuriera i sprawdzenie, czy zlewozmywak nie jest uszkodzony. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia zlewozmywaka prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem, lub zgłoszenie tego faktu firmie kurierskiej, a także przesłanie do nas zdjęć uszkodzonego produktu. Dokument ten będzie podstawą do reklamacji.

 

Czy można podać inny adres dostawy niż miejsce zamieszkania?

Aby przesyłka dotarła do Państwa jak najszybciej, jako miejsce dostawy należy wskazać adres, gdzie spodziewają się Państwo przebywać w dni powszednie w godzinach 8-17.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium