Infolinia handlowa

791 806 804

Infolinia techniczna

733 517 620

Producenci

Baterie umywalkowe Stern

Baterie umywalkowe Stern to doskonały wybór dla tych, którzy wysoko cenią sobie nowoczesne i praktyczne rozwiązania stosowane w armaturze kuchennej lub łazienkowej. Polecamy te produkty, zwłaszcza jeśli potrzebujesz odpowiednich elementów dla umywalek w atrakcyjnej cenie, bez obaw o jakość czy montaż. Zapoznając się z naszą ofertą baterii umywalkowych szybko domyślą się państwo, że znaleźliście odpowiedni sklep. Bez względu na wystrój wnętrza kuchni czy łazienki, nasze baterie umywalkowe z łatwością dopasują się do obowiązującego stylu. Dzięki swoim nowoczesnym kształtom będą stanowić wygodne i praktyczne użytkowanie. Warto zaznajomić się z ich funkcjonalnymi cechami. Polecamy przyjrzeć się im bliżej!

Bateria Umywalkowa Bezdotykowa Sensor Fotokomórka DOLPHIN 1000 F B/E
Producent: STERN
Cena: 2 300,00 zł
4.90196 Ilość ocen: 51
szt.
zobacz więcej
Stern D28 Bateria Umywalkowa Bezdotykowa Sensor Fotokomórka
Producent: STERN

STERN D28 bateria umywalkowa podtynkowa sensor fotokomórka

Cena: 2 300,00 zł
5 Ilość ocen: 69
szt.
zobacz więcej
Stern EASY  1000  B/E Bateria Umywalkowa Sensor Bezdotykowa Fotokomórka
Producent: STERN

Stern EASY  1000  B/E Bateria Umywalkowa Sensor Bezdotykowa Fotokomórka

Cena: 2 100,00 zł
4.8 Ilość ocen: 61
szt.
zobacz więcej
Stern EASY B/E Bateria Umywalkowa Sensor Bezdotykowa Fotokomórka
Producent: STERN

Stern EASY B/E Bateria Umywalkowa Sensor Bezdotykowa Fotokomórka 

Cena: 2 100,00 zł
4.9 Ilość ocen: 84
szt.
zobacz więcej


Nowoczesne rozwiązanie dla Twojej umywalki

Żadna kuchnia czy łazienka nie może obejść się bez odpowiedniej umywalki, czy zlewu. Oprócz konkretnych parametrów co do rozmiarów i kolorów najważniejszą chyba funkcję pełnią odpowiednie baterie umywalkowe, dzięki którym dostęp do wody jest łatwy i nie nastręcza żadnych poważnych problemów podczas użytkowania. Baterie umywalkowe Stern dodatkowo zostały wyposażone w pewne techniczne rozwiązanie, które z pewnością ułatwi ich prostą obsługę - jest to bezdotykowe uruchamianie. Dzięki zamontowanej fotokomórce, baterie można uruchamiać za pomocą czujnika zbliżeniowego co z pewnością stanowi spore udogodnienie podczas mycia rąk w łazience czy np. podczas zmywania naczyń w kuchni. Dzięki temu łatwo uniknąć można będzie mokrych kranów czy ich zaworów. Warto dodać, że istnieje możliwość regulacji czujnika, jego zasięgu, czasu bezpieczeństwa czy uruchamianiu płukania co 24 godziny zapobiegającego stagnacji wody. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu zwiększy się nasza wygoda oraz komfort podczas korzystania z umywalki.

Łatwe w montażu i użytkowaniu nie tylko w domu

Ze względu na swoje nowoczesne parametry, opisywane przez nas baterie mogą wydawać się trudne w montażu. Nic bardziej mylnego! Sprawne montowanie jest proste i nie nastręcza trudności. Nie trzeba obawiać się też, że baterie nie będą pasowały do modelu umywalki czy zlewu. To udogodnienie sprawia, że baterie umywalkowe Stern można zamówić o wiele wcześniej niż samą umywalkę. Dzięki temu łatwo uniknąć trosk związanych z niepasującymi elementami czy piekielnie trudnym montażem. Wymieniona wyżej funkcja bezdotykowej obsługi stwarza szereg możliwości co do miejsc, w którym można korzystać z baterii. Oprócz domu czy mieszkania, baterie z łatwością sprawdzą się np. w szpitalach czy przychodniach, gdzie istotne jest zachowanie higieny podczas korzystania z kranów. Dzięki temu, że baterie medyczne Stern posiadają funkcję bezdotykowej obsługi, zwiększa się bezpieczeństwo korzystania z nich.

Dopasowane do każdego wystroju wnętrza.

Kuchnie czy łazienki w domu zawsze charakteryzują się wyraźnym stylem. Dlatego Baterie umywalkowe Stern zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością stać się nieodzowną częścią każdego wystroju. Chromowane korpusy o eleganckich, funkcjonalnych kształtach sprawiają, że baterie będą stanowić idealne dopełnienie umywalek bądź kuchennych zlewów. Ze względu na bezdotykowe uruchamianie, baterie pasują zarówno do inteligentnych kuchni, jak i łazienek pełnych nowoczesnych rozwiązań i funkcji. Bez problemu pasować będą również do klasycznych pomieszczeń kuchennych, wprowadzając jednak nutę nowoczesności do sprawdzonych rozwiązań. Wszystko dla naszej wygody i komfortu użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium