do kasy suma: 0,00 zł

Innowacyjny zlewozmywak kuchenny MODO. Sprawdź >>

Bateria nablatowa - Co to jest i jaką wybrać?

Bateria nablatowa - Co to jest i jaką wybrać?

Bateria nablatowa to model, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Prezentują się one estetycznie i elegancko. Montowane są do blatu, co podnosi walory wizualne. Stosowane są w łazienkach, do których chcemy wprowadzić klasykę i piękno. Tego rodzaju baterie kojarzą nam się z luksusowymi miejscami, dlatego nie jest już zaskoczeniem, że są cenione przez projektantów. Zastanawiając się, nad wyborem baterii nablatowej - sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Nowoczesna łazienka, a bateria nablatowa

Bateria w łazience to bardzo ważny element wyposażenia. Mają ogromny wpływ na to, jak prezentuje się to wnętrze. Jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu, to powinien on uwzględniać styl, w jakim ma zostać zaprojektowała łazienka. Jeśli jest to styl nowoczesny - wybierz baterie nablatowe. Dlaczego akurat te? Już wyjaśniamy!

Bateria nablatowa to przykład piękna i subtelności. Idealnie te modele wpisują się w nowoczesne wnętrza. Sprawdzają się w przypadku umywalek, które są już ustawione na blacie. Z tego też powodu baterie nablatowe to modele dość wysokie. Na rynku znajdują się modele, które wykonywane są z różnych materiałów i w ciekawej kolorystyce. Wybierając baterię montowaną na blacie, sprawdź dokładnie jej wysokość. Nie może być za niska ani za wysoka.

Bateria nablatowa - co warto wiedzieć

Bateria nablatowa to wybór, który wprowadza do łazienki estetykę i oryginalność. Sposób montażu baterii to nie tylko tylko wyjątkowy efekt wizualny, ale również wygodne użytkowanie. Jednak jaki model wybrać, aby uzyskać zadowolenie z zakupu? Już podpowiadamy!

Mogłoby się wydawać, że wybór baterii nablatowej to prosta sprawa. Jeśli już jesteśmy w momencie, gdy mamy dokonać wyboru - pojawiają się wątpliwości i wiele pytań. Dlatego przed udaniem się do sklepu, warto wiedzieć, czy bateria nablatowa to wybór dla mnie i na co zwrócić uwagę.

Decydując się na baterię nablatową sprawdź materiał, z którego została wykonana. Musi wyróżniać się odpornością na uszkodzenia. Kolejnym aspektem jest to, aby była prosta w obsłudze. Sprawdź ponadto, czy dany kolor pasuje do pozostałych elementów. Cała łazienka musi tworzyć spójną całość. W innym przypadku nie będzie prezentować się efektownie!

Zalety baterii nablatowej

Bateria nablatowa ma wiele zalet. Nie oznacza to jednak, że jest wolna od wad. Jeszcze nie ma modelu, który spełnia wszystkie wymagania osób o różnych gustach. Jest to wręcz niemożliwe. Jeśli chodzi o baterię nablatową to główną zaletą jest szykowny i elegancki wygląd. Najczęściej tego rodzaju baterie spotyka się we wnętrzach nowoczesnych, ale i glamour. Atutem baterii jest również fakt, że można ją montować z każdej misy w przeciwieństwie do umywalek ściennych. Decydując się na model, należy dokładnie sprawdzić jej wysokość. Eksperci zalecają, aby odległość od między wylewem baterii a krawędzią misy nie była mniejsza niż 15 centymetrów. Wybierając już konkretną baterię, sprawdź, jakie są zalecenia producenta. Wybór modelu nie powinien być trudny, gdyż na rynku znajduje się wiele propozycji w tej kategorii.

Baterie kuchenne nablatowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium