Infolinia handlowa

791 806 804

Infolinia techniczna

733 517 620

Producenci

Środki czystości i pielęgnacja

Zachowanie czystości to podstawa każdego domu. Dokładne dbanie o higienę jest istotne zwłaszcza w łazience i kuchni, dlatego powinieneś zainwestować w odpowiednie produkty do czyszczenia i pielęgnacji różnych powierzchni. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie chemię gospodarczą, która sprawi, że zachowanie porządku nie zajmie dużo czasu i będzie samą przyjemnością.

NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych
Producent: STELLMAN

NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

Cena: 69,00 zł 119,00 zł
4.99684 Ilość ocen: 316
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
NANOCALC płyn do mycia kabin,umywalek i baterii
Producent: Unikat

Nanocalc to innowacyjny płyn do mycia baterii, kabin i ceramiki sanitarnej.
Usuwa kamień i osad z mydła - bardzo wysoka skuteczność!

Cena: 32,00 zł 60,00 zł
4.95 Ilość ocen: 605
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NANOCRISTAL preparat do impregnacji kabin,umywalek i płytek ceramicznych
Producent: Unikat
Cena: 39,00 zł 60,00 zł
4.89 Ilość ocen: 756
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych
Producent: Unikat

NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

Cena: 39,00 zł 79,00 zł
4.39 Ilość ocen: 864
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NANOGRAN Impregnat pielęgnacja zlewozmywaków granitowych
Producent: Unikat

NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

Cena: 19,00 zł 39,00 zł
5 Ilość ocen: 453
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
NANOPURI Preparat do czyszczenia  zlewozmywaków granitowych
Producent: Unikat
Cena: 29,00 zł 60,00 zł
4.85 Ilość ocen: 670
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Płyn silversept OXY preparat do dezynfekcji 5 l
Cena: 55,00 zł 90,00 zł
5 Ilość ocen: 525
szt.
zobacz więcej
  • promocja


Dlaczego warto wybrać środki czystości i pielęgnacji?

Łazienka i kuchnia to miejsca, w których znajduje się wiele różnych powierzchni. Szkło, ceramika, kamień, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne czy drewno to materiały, jakie najczęściej pojawiają się w tych pomieszczeniach. Z tego powodu nie zawsze jeden produkt jest właściwy do każdego elementu wyposażenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę chemii gospodarczej, która doskonale sprawdzi się do poszczególnych powierzchni, odpowiednio je czyszcząc i chroniąc. Proponowany przez nas asortyment to również wysokiej jakości produkty. Jeżeli zdecydujesz się na proponowane przez nas preparaty, zapewnisz danej przestrzeni właściwą ochronę przed zanieczyszczeniami, osadem czy bakteriami.

Produkty, które ochronią Twoją łazienkę i kuchnię

Podczas wyboru odpowiednich produktów do czyszczenia i pielęgnacji łazienki lub kuchni należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym również przeznaczenie. Chemia gospodarcza powinna być dopasowana do konkretnego pomieszczenia oraz powierzchni, aby nie tylko ją czyściła, ale także chroniła. Zastanawiasz się, jakie produkty będą dla Ciebie najodpowiedniejsze? Najlepiej wybrać takie, które będą dbać o całą powierzchnię. W naszym asortymencie znajdziesz płyny do mycia, preparaty do impregnacji i czyszczenia, impregnaty oraz produkty do dezynfekcji. Każdy z nich wyróżnia się innym działaniem i przeznaczeniem. Jednak wszystkie nasze propozycje to wysokiej jakości chemia gospodarcza do czyszczenia zarówno przydomowej łazienki lub kuchni, jak i również tych w hotelach czy biurach. Odpowiednia formuła, jaką zawierają, pozwala na właściwe oczyszczenie określonych przestrzeni i na usuwanie zabrudzeń oraz drobnoustrojów.

Profesjonalna dezynfekcja w jednym produkcie

Dbałość o higienę w łazience i kuchni to nie tylko odpowiednie umycie podłogi czy wytarcie ceramiki lub blatów do czysta. To również dezynfekcja, która pozwoli na oczyszczenie przestrzeni z różnego rodzaju drobnoustrojów. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz produkty do tego przeznaczone. Na przykład płyn Silversept OXY wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Wykorzystasz go do higienicznej dezynfekcji rąk oraz wszelkich powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Możesz zdezynfekować za jego pomocą ściany i podłogi, baseny, systemy klimatyzacyjne oraz wyroby włókiennicze.

Płyn Silversept OXY zawiera 5 litrów preparatu, dzięki czemu jest niezwykle wydajny. Spośród produktów do dezynfekcji jest on jednym z najpopularniejszych w naszym asortymencie i cieszy się ogromny zaufaniem. Nic w tym dziwnego, zapewnia on wysokie bezpieczeństwo i ochronę.

 

Środki czystości i pielęgnacja

Produkt uniwersalny – czy warto w niego zainwestować?

Wyposażenie łazienki i kuchni w określone produkty do czyszczenia to podstawa. Jeżeli zastanawiasz się, czy istnieje uniwersalna chemia gospodarcza, która wyczyści zarówno podłogę, blaty, jak i ceramikę, to oczywiście – przygotowaliśmy też i takie produkty w naszej ofercie. W asortymencie znajdziesz między innymi środek Nanocalc, czyli innowacyjny płyn do mycia baterii, kabin prysznicowych, płytek i ceramiki sanitarnej. Preparat ten zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu kamienia, osadów i zabrudzeń. Jest idealny do codziennego czyszczenia kuchni i łazienki. Innym proponowanym przez nas produktem, który sprawdzi się w pielęgnacji różnego typu powierzchni, jest Nanogran do impregnacji wyrobów z kamienia, tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej. Tworzy on hydrofobową powłokę ochronną przed wodą i zabrudzeniami oraz nadaje zlewozmywakom połysk.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju preparaty, które ułatwią utrzymanie czystości w kuchni lub łazience oraz usuną wszelkie zanieczyszczenia i drobnoustroje. Niezależnie od tego, na jaki środek czystości i pielęgnacji się zdecydujesz, możemy zagwarantować Ci, że efekty będą zadowalające.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium